Про нас

Оцінка майна – процедура, спрямована на визначення ринкової, оціночної, ліквідаційної, іншої вартості нерухомості, обладнання, основних засобів, рухомого майна, інших активів з метою продажу, розрахунку орендної плати, бухгалтерського та податкового обліку, для пред’явлення в суд, іншого. Досвідчені співробітники MEGA OCENKA швидко, відповідно до загальноприйнятих норм проведуть оцінку нерухомості, інших активів приватних осіб і представників корпоративного сектора.

Цілі оцінки

Клієнти звертаються до нас для оцінки нерухомості з метою:

  • переоформлення документів на об’єкт – продаж, заповіт, дарування;
  • передачі майна під заставу – нерухомість, транспортні засоби, комерційні об’єкти можуть використовуватися в якості застави при оформленні кредиту;
  • визначення орендної плати – здача в оренду виробничих цехів, складських і підсобних приміщень, землі, інших комерційних об’єктів;
  • надання відомостей про оціночну вартість об’єкта в суді – при розгляді податкових, інших спорів;
  • коректного ведення бухгалтерського, податкового обліку на підприємстві, в організації – при постановці об’єкта на бухгалтерський облік, переоцінці активів, інше.

Оцінювач нерухомості виїжджає на об’єкт після дзвінка клієнта, попереднього вивчення технічної документації, наданої власником об’єкта.

Яку оцінку виконуємо?

Існує кілька варіантів оцінки – вибір виду залежить від того, з якою метою проводиться процедура. Для продажу, передачі під заставу, дарування нерухомості необхідна ринкова вартість. Вона вказується в договорі, який завіряється у нотаріуса.

Ліквідаційна вартість об’єкта нижче ринкової на 20-25%, визначає ціну, за яку об’єкт можна продати в стислі терміни. Використовується при передачі об’єкта під заставу, буде визначальною для проведення аукціону з продажу квартири, будинку, земельної ділянки при недотриманні власником договірних зобов’язань.

Оціночна вартість майна необхідна для розрахунку податкових зобов’язань. Рідше клієнти замовляють вартість ліквідації, заміщення об’єкта, інвестиційну, інші види вартості.

Оцінка нерухомості онлайн, виконана за допомогою спеціального калькулятора, допоможе власнику лише зорієнтуватися у вартості об’єкта, але на відміну від послуги компанії MEGA OCENKA не може використовуватися в суді, для податкового обліку, при продажу квартири. Наші фахівці видають довідку, в якій вказана вартість об’єкта, певна в результаті незалежної оцінки.