Послуги БТI

Бюро технічної інвентаризації, неважливо, є воно комунальним чи приватним, є просто незамінною для сучасних людей структурою, без послуг якої обійтися не можна. Працівники цього бюро швидко і якісно проводять технічну інвентаризацію нерухомих об’єктів, після чого видають технічний паспорт, який повинен бути у кожного нерухомого об’єкта. Надаючи послуги БТІ, ми пропонуємо оцінити швидкість роботи наших фахівців і високу якість послуг, що надаються, що дозволить кожному замовнику розраховувати на оперативну оцінку і швидке виготовлення технічного паспорта.

Які послуги надає БТІ?

Розглядаючи детально спектр робіт, виконуваних бюро технічної інвентаризації, варто відзначити такі основні послуги БТІ:

  • фіксація площі приміщення, його плану, висоти та іншої інформації з цього розділу;
  • надання послуг, які допомагають узаконити перепланування, самобуд, результат реконструкції;
  • послуги з перекладу житлового приміщення в нежитлове;
  • послуги з об’єднання і поділу нерухомості;
  • послуги з надання дозволу на ведення будівельних робіт.

Надаючи послуги БТІ, ми працюємо швидко і професійно, виготовляємо всі необхідні документи під ключ.

Працюючи швидко і оперативно, ми готові допомогти кожному клієнту з швидким виготовленням технічного паспорта та вирішенням питань з документами. Так, така послуга може знадобитися фізичним і юридичним особам, і наші фахівці готові надати її кожному, працюючи максимально професійно і в рамках, встановлених законом. Ми працюємо на результат і готові надати тільки якісні послуги всім, для кого виготовлення технічного паспорта є актуальною послугою.

✅ ЧИТАТИ ЩЕ: ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕХНІЧНИХ ПАСПОРТІВ БТІ

✅ ЧИТАТИ ЩЕ: РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ