Експертиза оцінки вартості майна

Така послуга, як експертиза оцінки вартості майна найчастіше потрібно тим, хто бере участь в судових розглядах різного характеру. Якщо трапляється так, що дана послуга стає актуальною для конкретної людини, то останньому обов’язково варто довірити цю справу професійному експерту. Провести експертизу оцінки швидко і якісно, ​​надавши замовнику максимально точні результати, зможуть наші досвідчені експерти. Наші фахівці не просто проведуть експертизу, але і нададуть якісну консультацію замовнику, що допоможе останньому отримати відповіді на питання, що є для нього актуальними.

✅ ПЕРЕХОДЬТЕ СЮДИ: ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ РОБОТИ

Коли потрібна послуга експертизи оцінки вартості майна?

Як показує реальна практика фахівців, дуже часто, судова експертиза оцінки вартості майна стає актуальною послугою в наступних випадках:

  • в ході виконання виконавчого провадження, що стосується реалізації майна кредитного боржника;
  • в ході проведення процедури банкрутства фізичної або юридичної особи;
  • в ході вирішення майнових питань, що виникають між корпоративними особами, практикуючими активну співпраці;
  • при зверненні стягнення на майно, заборгованого фізичною або юридичною особою.

Як показує реальна практика, потрібна оцінка майна при розділі майна, також в процесі виникнення інших спорів.

Незалежно від того, з якою метою необхідно провести описану вище експертизу, наші фахівці виконають оцінку швидко і якісно. Ми готові виконати свою роботу оперативно, давши об’єктивний висновок щодо вартості майна, що допоможе з вирішенням різних питань в судовому порядку і не тільки.