Оцінка автомобіля онлайн, якісна оцінка авто за вигідною ціною

Автомобілі часто купують, продають, передають у спадок. Транспортні засоби страхують, їх використовують в якості застави, для отримання кредиту, також включають в статутні фонди організацій. Автомобілі потрібно розмитнювати, також часто виникають суперечки щодо машин, які вирішуються виключно в судовому порядку. У всіх описаних вище випадках, пов’язаних з автомобілем, без його якісної оцінки не обійдеться. Експертна оцінка автомобіля швидко і якісно – фішка фахівців нашої компанії, адже ми звикли виправдовувати довіру клієнтів, надаючи їм краще обслуговування.

✅ ПЕРЕХОДЬТЕ СЮДИ: ЗЕМЛЕВПОРЯДНІ РОБОТИ

Фактори, які ми враховуємо в ході оцінки авто

В ході проведення процедури оцінки вартості автомобіля, фахівці нашої компанії приймають до уваги такі важливі фактори:

  • рік випуску оцінюваного транспортного засобу;
  • особливості комплектації оцінюваного авто;
  • технічні можливості транспортного засобу (ніж можливостей більше, тим дорожче експерти оцінять вартість авто);
  • фізичний стан транспортного засобу (рівень зношеності салону, присутність подряпин, корозія запчастин);
  • показник пробігу транспортного засобу (чим ця цифра нижче, тим дорожче буде оцінено авто).

Нашими фахівцями проводиться експертна оцінка автомобіля по всім необхідним нормам і правилам, відповідно клієнти отримують максимально точний і достовірний результат.

Які документи потрібно надати для проведення оцінки

Набір документів, необхідних для проведення якісної оцінки вартості транспортного засобу є мінімальним. Експертна оцінка автомобіля онлайн проводиться при наявності паспорта власника машини і технічного паспорта транспортного засобу. Також тут варто взяти до уваги мета, з якою проводиться оцінка рухомого майна, оскільки в деяких випадках, експерти можуть запросити додаткові документи.

Наші фахівці готові надати послугу експертної оцінки фізичним і юридичним особам, співпрацюючи з клієнтами з усіх регіонів країни. Ми працюємо швидко, професійно і строго за встановленими для оцінки правилам, тому замовники зможуть отримати точний і правильний результат, виконуючи подальші дії, з метою яких і була проведена оцінка транспортного засобу.