Оцінка будинку, дачі, таунхауса

Оцінка будинку, дачі, таунхауса проводиться незалежними оцінювачами MEGA OCENKA на підставі наданих документів. Пропонуємо послуги власникам заміської нерухомості, розташованої в Києві і області, у Вінниці, Львові та інших містах України. Ми надаємо сучасний сервіс по оцінці власності, враховуючи її фізичні характеристики, місце розташування, інші аспекти. Наші фахівці виконають оцінку будинку онлайн – без виїзду за місцем розташування об’єкта, в терміновому порядку, з дотриманням законодавчих норм.

Що впливає на оцінку приватного будинку онлайн?

Оцінка приватного будинку онлайн – процедура, при якій враховуються ті ж фактори, що при заході, що виконується в стандартному режимі. На ринкову, оціночну вартість нерухомості впливає:

  • Район, область розташування – на території міст приватні будинки оцінюються дорожче, ніж в селищах і сільській місцевості. У Києві та передмісті котеджі дорожче ніж в Вінниці та Черкасах.
  • Стан об’єкта (візуальне, молодший спеціаліст) – ринкова вартість будинків з євроремонтом вище об’єктів без внутрішньої і зовнішньої обробки;
  • Рік побудови – на оцінну і ринкову вартість приватного будинку впливає дата введення в експлуатацію;
  • Інфраструктура міста, селища, села – наявність поруч з будинком супермаркетів, дитячих установ, транспортної розв’язки збільшує вартість об’єкта.

Якщо процедура виконується для термінової реалізації нерухомості, можливо зниження ринкової вартості на 10-15% (обговорюється з замовником).

Які вимагаємо документи?

Експерт зажадає стандартний перелік документів:

  • договір купівлі-продажу, дарування, свідоцтво про право власності, інші правовстановлюючі документи;
  • паспорт власника;
  • технічний паспорт на будинок;
  • документи на земельну ділянку, на якій розташована приватна нерухомість.

Оцінка будинку при продажу може проводитися без надання документів, але тоді терміни виконання процедури значно збільшуються.

Наші експерти виконають оцінку незалежно від розташування вашого об’єкта, беремо до уваги всі аспекти, які допоможуть вигідно продати дачний або садовий будинок.