Оцінка комерційної нерухомості

Оцінка комерційної нерухомості – важлива та корисна послуга, яка необхідна для вирішення цілого спектру різноманітних завдань, пов’язаних із передачею прав на володіння об’єктом. Така процедура виконується уповноваженим експертом, який на основі аналізу наданих йому документів видає довідку, що вказує на вартість конкретного комерційного об’єкта.

Коли необхідна оцінка комерційної нерухомості

Процедуру оцінки замовляють визначення вартості цехів, офісів, складських приміщень та інших комерційних об’єктів. Найчастіше до компанії MEGA OCENKA звертаються за отриманням довідки, що підтверджує оцінну вартість комерційної нерухомості:

  • перед здаванням у найм;
  • для видачі страховки;
  • для оформлення внеску до статутного фонду;
  • під час виконання податкових платежів.

У зв’язку з великою кількістю різноманітних об’єктів, процедура оцінки комерційної нерухомості є досить складною. Спеціалісти нашої компанії готові виконати будь-яке замовлення з урахуванням особливостей вашої нерухомості. При цьому оформлення довідки у нас не займе багато часу, всі роботи будуть проведені максимально оперативно та у суворо обумовлені терміни.

Чому варто замовити оцінку комерційної нерухомості у нас

Найчастіше оцінка вартості нерухомості потрібна її власнику. Так він може адекватно оцінити вигоду, яку може отримати від здачі її в оренду або продажу.

Визначення ціни об’єкта – це впорядкований процес із чітким алгоритмом дій. Наші фахівці виконають усі необхідні процедури, відповідно до чинних законодавчих норм та правил.

Після проведення всіх необхідних експертиз спеціаліст надає звіт про вартість об’єкта. Тому, якщо необхідно швидко та якісно здійснити оцінку комерційної нерухомості, звертайтесь до компанії MEGA OCENKA, ми виконаємо роботу на найвищому рівні!