Оцінка обладнання та активів

Оцінка обладнання від 1000 грн.

Для продажу, здачі в оренду, постановки на баланс підприємства попередньо проводять оцінку обладнання та активів. Процедура повинна відповідати регламенту, встановленого на законодавчому рівні, враховувати технічні та інші характеристики виробничих ліній, офісної техніки, промислових агрегатів, оборотних активів, іншого. Трудомісткість процесу (кількість оцінюваних позицій) визначає вартість оцінки обладнання. Оцінювачі MEGA OCENKA надають сертифіковані послуги індивідуальним підприємцям і комерційним структурам, розташованим в Києві, Львові, Вінниці, інших містах України.

Цілі оцінки обладнання

Оцінка обладнання має свою специфіку, проводиться для визначення вартості активів для вирішення таких завдань як:

  • коректне ведення податкового, бухгалтерського обліку;
  • передача основних засобів у заставу;
  • продаж активів підприємства;
  • включення обладнання в статутний фонд;
  • розділ майна в рамках шлюборозлучного процесу;
  • реорганізація підприємства з розділом активів між партнерами;
  • оформлення спадщини, дарування;
  • залучення інвестицій, інше.

Оцінка вартості обладнання повинна бути достовірною, об’єктивною – цей аспект на особливому контролі у наших експертів. Зниження оцінка чревата негативними наслідками – штрафними санкціями з боку податкової інспекції, інших державних контролюючих органів. Від зазначеної в звіті вартості обладнання і активів залежить розмір податків, сплачених до державного бюджету.

Які вимагаємо документи?

Оцінка активів проводиться на підставі документів, інформації, наданої замовником:

Список обладнання – найменування, марка, модель, інвентарний або серійний номер, дата введення в експлуатацію, первісна вартість об’єктів.

Технічна документація – якщо є в наявності у замовника техпаспорта на обладнання, але частіше оцінювачу не надаються такі документи через їхню відсутність. Спеціаліст приймає рішення індивідуально, спираючись на конкретні обставини.

Визначивши реальну вартість обладнання, керівництво підприємств може приймати адекватні рішення щодо його подальшої експлуатації, доцільності реалізації. Наші послуги спрямовані на оптимізацію вашого бізнесу, рішення різнобічних питань в судових органах, з митної і податкової службами.