Оцінка житла онлайн

Оцінка нерухомості – це процедура, що дозволяє розрахувати середню ринкову вартість нерухомого майна. Незалежна експертиза здійснюється сертифікованими фахівцями, які видають довідку про актуальну ринкову ціну нерухомості. Сьогодні в Україні можна провести оцінку житла онлайн. Це дозволяє заощадити час та гроші, суттєво спростити процедуру оцінки.

У яких випадках потрібна оцінка вартості житла

Згідно з українським законодавством, оцінка нерухомості необхідна для:

  • здійснення купівлі-продажу різних видів нерухомості;
  • під час набуття спадщини;
  • при отриманні нерухомості у подарунок.

У цьому випадку держава вимагає оцінку нерухомості для підрахунку доходу фізичної особи та розрахунку розмірів податкових виплат, які слід зробити відповідно до законодавства.

Сьогодні здійснити оцінку житла можна онлайн, скориставшись єдиним сервісом автоматичної оцінки нерухомості.

Якщо результат автоматичної оцінки вас не влаштує, можна звернутися до компанії MEGA OCENKA. У нашій організації працюють сертифіковані фахівці, які швидко та якісно зроблять оцінну експертизу та нададуть необхідний документ.

Переваги оцінки житла у компанії MEGA OCENKA

Здійснити оцінку житла онлайн за допомогою спеціального калькулятора можуть як фізичні особи, так і нотаріуси. Це значно спрощує роботу і робить процедуру доступною для простих обивателів.

Щоб отримати максимально точні дані, краще звернутися до професіоналів своєї справи. Клієнтам компанії MEGA OCENKA доступна процедура оцінки нерухомості в онлайн-режимі. Тепер для оформлення довідки достатньо просто надіслати необхідні документи нашим фахівцям електронною поштою.

Звертайтеся до MEGA OCENKA – у нас максимально точні експертизи щодо доступної вартості!