Професійна оцінка нерухомості

Професійна оцінка нерухомості – це процес визначення ринкової вартості вищезгаданого майна компетентними особами при здійсненні купівлі-продажу. Виконання оцінки нерухомості потребує податкового законодавства, це потрібно для коректного розрахунку розміру податку. Ми готові надати вам подібну послугу у разі потреби.

Також професійна оцінка нерухомості потрібна при даруванні чи успадкування майна. Без проведення цієї процедури нотаріус залишає за собою право відповісти відмовою на реєстрацію змін прав власності на нерухомість.

Ще одна сфера, яку сьогодні важко уявити без оцінювачів – це страхування. Зазвичай тарифи страховиків залежить від вартості об’єкта страхування. Однак від правильності виконання оцінки майна безпосередньо залежить і розмір виплат, що належать до страховки.

Схожа ситуація і з банківською сферою. Якщо громадянин хоче отримати позику під заставу квартири чи автомобіля, йому також знадобиться незалежна експертна оцінка имущества. Від її результатів залежить розмір суми, що банк може надати клієнту.

Послуги професійного оцінювача

Нерідко страхові компанії та банківські установи намагаються підкласти своїм клієнтам афілійовані з ними агенції з оцінки майна. Але на практиці вони, як правило, готові прийняти висновки від незалежних експертів.

Якщо ви потребуєте якісної професійної оцінки нерухомості, звертайтесь до нас. Ми виконаємо для вас оцінку:

  • житлової та комерційної нерухомості;
  • інженерно-будівельних об’єктів;
  • земельних ділянок;
  • споруд незавершеного будівництва тощо.

Тому, якщо ви шукаєте послуги оцінювача, який виконає свою роботу максимально якісно, ​​звертайтесь до нас. Ми завжди готові допомогти вам!