Довідка про вартість вкраденого майна

Довідка про вартість викраденого майна від 500 грн.

Неприємні ситуації з крадіжкою майна можуть статися у кожного, тому потрібно знати, де краще замовити довідку про вартість нерухомості, призначену для поліції. Потрібно розуміти, що довідка про вартість вкраденого майна повинна бути зроблена, як можна швидше, містити тільки достовірну інформацію. Наші фахівці допоможуть з виготовленням цієї довідки в максимально стислі терміни, а вартість наданої послуги буде для клієнтів комфортною.

Довідка про вартість викраденого майна – нюанси оформлення

Зіткнувшись з такою неприємністю, як крадіжка, необхідно, як можна швидше, оцінити вартість вкраденого майна, звернувшись з відповідним заявою в поліцію. Для звернення до правоохоронних органів, постраждалій особі потрібна довідка про балансову вартість викраденого майна, оформити яку можна у наших експертів.

Розповідаючи про нюанси оформлення довідки даного типу, варто згадати про наступні її особливості:

  • найчастіше, оцінка майна виконується за ринковою вартістю;
  • точний розмір збитку не завжди вдається визначити;
  • при складанні довідки, враховується фактична вартість майна саме на момент розкрадання;
  • фахівці обов’язково проводять експертизу, знайомлять замовників з результатами розслідування.

Видається довідка про вартість вкраденого майна в максимально стислі терміни, оскільки працюють наші експерти професійно і якісно. Ми розуміємо, як важливо в такій ситуації отримати максимально об’єктивну оцінку, тому робимо свою роботу професійно і якісно, ​​швидко допомагаючи потерпілим особам отримати необхідну довідку, використовуючи її за призначенням.